Bądź Prze i zarabiaj z nami!

Jesteś zabawny i kreatywny,
a Internet nie skrywa przed Tobą żadnych tajemnic?


Umiesz zgrabnie przelać słowa, wideo, czy obraz w to,
co siedzi Ci w głowie i docierać do tysięcy ludzi?


Dołącz do ekipy PRZE i zacznij zarabiać na swojej pasji.
Poszukujemy nowych osób do zasilenia naszych trzech działów.

Zajmujesz się kręceniem wideo i nie wiesz jak dotrzeć do większej ilości osób? A może jesteś już kimś znanym i potrzebujesz nowego targetu? Koniecznie napisz do nas. Przechooj.pl, to platforma, która w odróżnieniu od wielu innych, skupia dookoła siebie bardzo zróżnicowany target. To nasz wyznacznik i duma — potrafimy łączyć młodszych ze starszymi, ludzi z korpo z tymi, którzy pracują, jako freelancerzy. Nie pomijamy nikogo, dlatego możesz dostarczać nam zarówno pranki, jak i ciekawe, eksperckie materiały, które wymagają od użytkowników większego skupienia i zaangażowania. Czas, żebyś zaczął być częścią Internetu i jego kreatorem. Z nami na pewno Ci się to uda.

Szybko reagujesz na aktualne trendy i jesteś królem słownego żartu? Zgłoś się do nas, a my dodamy do niego obraz i stworzymy wspólnie viral! Dobry mem to prawdziwa sztuka, dlatego warto ją promować. Doceniamy spójną pracę przy takich projektach, dlatego dobrze byłoby, gdybyś interesował się jakąś konkretną dziedziną, nada nam to wspólne indywidualnego charakteru. Zrobimy z Ciebie specjalistę, niech ludzie poznają Twój talent!

Nie oczekujemy od Ciebie wspaniałych zdolności oratorskich, nie musisz być narodowym wieszczem, co więcej — nawet nie musisz mieć doświadczenia w żadnej redakcji. Najważniejsze, żebyś mówił językiem sieci. Jeżeli piszesz w sieci treści do otaczającej Cię rzeczywistości, Twoje komentarze lajkują setki, to spróbuj napisać coś dla nas! Wyślij nam brief serii, którą chciałbym objąć w ramach portalu Przechooj.pl. Pamiętaj o indywidualności oraz unikatowym charakterze wpisów. Zapewnimy Ci dostęp do bazy foto/video. Dzięki nam nauczysz się podstaw prawa w sieci i pozycjonujesz swoją osobę. Nasze posty na Facebooku trafiają do milionów użytkowników. 

*****

Nie jest ważne dla nas Twoje doświadczenie, a sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz to, ile możesz wnieść do naszego zespołu. Widzisz wspólne pole do działania i chcesz spróbować swoich sił? Wyślij do nas maila z opisem swojej osoby i wspólnego działania, a my na pewno się odezwiemy. Jeżeli dotykasz obszarów sieci, o których nie wspomnieliśmy, a uważasz, że czas je realizować na szeroką skalę, to także do nas napisz. Jesteśmy otwarci na wszystko co dobre i wartościowe.

 hello@prze.eu

Ładowanie